Silicon Power Portable Hard Drive Armor A60 1000 GB USB 3.2 Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP010TBPHDA60S3A
- Saadavus: 5
-
108€
Silicon Power Portable Hard Drive Armor A60 1000 GB USB 3.2 Black
| All | |
| Andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.50 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | USB 3.2 |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product family | Portable Hard Drive |
| Producer product name | Armor A60 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power portable hard drive armor a60 1000 gb usb 32 black, sp010tbphda60s3a, silicon power, valised salvestusseadmed

